sekmadienis, lapkričio 07, 2010

Neišvengiama


Nuo ryto galvoje skamba kalėdinės dainos. Pasiilgau sniego. Pasiilgau šventinio periodo, viso šurmulio, jausmo ir mažo virpuliuko viduje, kurį sukelia pasiruošimas šventėms. Dovanų pirkimas paskutinę minutę, malimasis po prekybos centrus, kvepiantys imbieriniai sausainukai, karštas vynas su cinamonu ir citrinos griežinėliu, šviežutėlės iš pečiaus ištrauktos mamos keptos bulkos.

Šios šventės bus kitokios. Jau pernai buvo kitokios, nes buvom tik dviese su mama, bet šiemet bus dar kitaip. Darbas šv. Kūčių dieną. Nebus sukiojimosi virtuvėje prie keptuvių ir puodų. Na, nebent mane priverstinai išvytų atostogų - sukaupiau per daug dienų...

Noriu karšto vyno. Bet dar per anksti. Užtenka, kad prekybos centrai jau pradeda puoštis, neatidarysiu sezono, kol nebus įžiebta miesto eglė. Paskutiniais keliais metais tai jau tapo savotiška tradicija, nelaužysiu jos.
Po truputį reikia pradėti sukti galvą ir ieškoti dovanų. Buvau sumąsčiusi, bet paslaptingai dingo mano sąsiuvinis, kurio turinį būčiau panaudojusi. Dabar reikia mąstyti iš naujo.

Idėjos iš šalies visada laukiamos.

6 komentarai:

 1. Och, matau, kad ir tu apie Kalėdas jau galvoti pradėjai. :) O karšto vyno ir aš noriu. Labai. :)) Ir sniego. Ir Kalėdų. Dieve, viskas taip gražu per Kalėdas. ;O Dovanas ir man reikia galvoti. O aš dar nė neįsivaizduoju, ką nupirkt visiems. Ech.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Karštas vynas ir Kalėdos.. Heh, kaip gerai, kad užėjau į tavo blog`ą. Nuotaika iškart pakilo. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pradėjau jau prieš kelias savaites, kai pirmą kartą per radiją išgirdau šventinę dainą ir prekybos centre pamačiau išdėliotus žaisliukus.. Dovanai aš turėjau mintį, tik ko gero velnias nušvilpė mano sąsiuvinį ir dabar raunu plaukus nuo galvos:/
  Turi idėjų? ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aurimai, džiaugiuosi, kad bent kažkam šiandien padėjau :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nelabai turiu. O gaila. :/ Žinau, kad laiko po to nelabai ir liks, nes darbų dar daug reikia ir be to atlikti, bet reikės pasistengt greičiau ką nors sugalvot.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kai laikas spaudžia, tai ir darbai greičiau daros, tad nepanikuokit :D o dar kai kalėdinė nuotaika visiškai apniks... :)

  AtsakytiPanaikinti