sekmadienis, spalio 10, 2010

Tai kaaaaai"Sekasi."
Užblokavau internetinę bankininkystę. Ir vien todėl, kad saugumo sumetimais retai kur naudoju tą patį prisijungimo slaptažodį. Turint daug prieigų - natūralu, kad ilgainiui jie visi ima painiotis tarpusavy, o dar ta bankininkystė turi savo fantastišką perliuką - kas kažkiek laiko reikalauja pakeisti esamą slaptažodį. Tai kaip man tada jų visų nesupainioti? 

"Pramoga"
Visas savaitgalis praleistas Vilniuj ir beveik tarp keturių sienų. Po savaitės vaikščiojimo į darbą su temperatūra teko paskirti dienai lovos rėžimą. Na, neišturėjau, užteko man ir pusdienio. Tegu drybso tie, kas gali ir nori - aš turiu įdomesnių užsiėmimų, nei tuščiai spoksoti į lubas.

"Realybės šou"
O taip, kitą savaitę prasideda pirmasis rimtas mano išlikimo sezonas. Pereinu dirbti į kitą skyrių, į naujas pareigas ir bandysiu nagais dantimis įrodyti visiems, ypač sau, kad aš sugebu ne tik tuščiai barškinti klaviatūrą. Tikiuosi būsimi kolegos bus supratingi ir bent pirmą savaitę nepuls manęs draskyti už klaidas, kurių tikrai bus - visad pradžioje būna. 

"Mokslai"
Pereinant į naują darbo vietą, gavau krūvas aktų ir popierių, kuriuos turiu perskaityti, kad būtų lengviau dirbti. Niekada nemokėjau sausai iškalti reikiamos informacijos. Tad šį savaitgalį dar teko paskirti ruošiant viso to santrauką, ko irgi niekada nemokėjau. Supratau svarbiausią dalyką, kuris šiek tiek nuramino mano jautrius nervus, nėra taip sunku ir painu, kaip iki tol viskas atrodė. Įveiksiu.

Atgaiva
Koks nepaprastai gražus ir šiltas ruduo. Krentantys margaspalviai lapai lenkia veide šypseną. Ech, myliu tokį rudenį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą