sekmadienis, spalio 03, 2010

Ne mano diena


"Šiandien ne tavo diena" - taip pasakė mano draugė - sugyventinė - kambariokė - butokė (kaip pavadinsi, taip nepagadinsi) su savo antra puse, kai iš orkaitės ištraukiau nevykusiai iškepusį "pyragą" (o čia tinkamo pavadinimo neradau) ir "bandeles".

Aš ir pati tą žinojau, kad nepavyks, dar prieš pradedant kepti - tingėjau ilgai terliotis su tešla, kočėlu ir miltais. Pagal planą turėjau kepti kalną įvairaus įdaro sluoksniuotos tešlos bandelių, bet, vietoj to pasirinkau vieną paprastą pyragą/apkepą su krabų lazdelėmis lydytų sūriu ir kiaušiniu ir kelias džiovintais vaisiais įdarytas bandeles pagal J. Oliverio technologiją. Sutaupiau maždaug 45 minutes, kurios tapo visiškai bevertės pamačius rezultatą.

Dažnas paklaustų, kodėl iš viso šiandien ėmiausi kulinarinių eksperimentų. Na, tikriausiai žinote, kad iš šaldiklio išimto maisto pakartotinai užšaldyti nerekomenduojama? Taigi, tokiu būdu buvau priversta kažką gaminti iš paruoštų produktų.

Neapsigaukit, gaminti aš tikrai moku ir man tai netgi labai patinka (dar geriau jeigu kas nors ir įvertina). Taip pat nevengiu eksperimentuoti (dažniausiai jie būna tikrai vykę). Bet gavau pamoką, kad nebegaminčiau, jeigu tą dieną nejaučiu tam įkvėpimo - šūdas gausis ir tik nuotaiką susigadinsiu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą